Menü
Alışveriş Sepetiniz

Üçlü Sakız Karışımı 70 gr

 

ÜÇLÜ SAKIZ KARIŞIMI

Sakız ağacından damla sakızı, akgünlük (sığla) ağacından günlük sakızı ve çam ağacından çam sakızı doğal olarak elde edilir. Bu doğal reçinelerin şifalı birleşimi olan Üçlü Sakız Karışımı günlük kullanım dozajına uygun olarak paketlenip sunulmuştur.

 

Önerilen Kullanım Şekli:

Ambalajın içerisinde günlük kullanım dozajına uygun olarak paketlenmiştir (Gerçek Tıp Yitik Şifanın İzinde kitabında belirtilmiş olduğu gibidir). Bu Üçlü Sakız Karışımı paketlerinden günlük 1 tane ağza alınarak 1-2 saat çiğnenir ve sonrasında yutulur.

 

“Üçlü Sakız Karışımın faydaları nelerdir?” sorusunun yanıtlarına Dr. Aidin Salih’in Gerçek Tıp – Yitik Şifanın İzinde kitabının farklı bölümlerinde şöyle ulaşılabilir:

Böbreküstü bezi yetmezliğine iyi geldiğine ve bu vesileyle diyalizin birkaç yıl ertelenebileceğini,

(Not: Belirtilen uygulamalar Aidin Salih’in Gerçek Tıp – Yitik Şifanın İzinde kitabında belirtmiş olduğu programının bir parçasıdır (s.218). Bütünüyle uygulanması tavsiye edilir.)

Dişetlerinde oluşan kanama ve iltihabı önlediğini,

Hazmın düzenlenmesini sağladığını,

Bağırsakları aktifleştirdiğini bildirmiştir.

 

Üretim Aşamaları:

Damla sakızı, günlük sakızı ve çam sakızı öğütülerek bir araya getirilir. Günlük kullanım dozajına uygun olarak paketlenir ve bu paketler cam şişelere koyulur.

 

İçindekiler: Damla Sakızı, Günlük Sakızı, Çam Sakızı

Miktar: 70 gr

Menşe Ülke: Türkiye

Ambalaj: Cam

Muhafaza Koşulları:

Buzdolabında muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığından koruyunuz.  Yabancı koku ve tat içeren maddelerden uzak bir ortamda saklayınız.

Alerjen Uyarısı: Alerjen içermemektedir.

Tadı: Acı             

Kokusu: Keskin

Rengi: Açık kahve – koyu sarı

Yapısı: Sert

 

Bilgilendirme:

Hekimana Üçlü Sakız Karışımı bir ilaç değildir. Herhangi bir tedavi amaçlı kullanımı için mutlak surette doktor gözetimi şarttır.

Tüm besinlerde olduğu gibi Hekimana Üçlü Sakız Karışımı kulaktan dolma bilgilerle yanlış veya aşırı kullanımının fayda yerine zarar verdiği hekimlerin bildirdiği bilgilerle sabittir.

Hamile ve emzirenlerin, gıda olarak tüketse dahî doktor tavsiyesi ve gözetiminde kullanmaları gerekir.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Üçlü , Sakız , Karışımı , 70 , gr