Menü
Alışveriş Sepetiniz

Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin sadepazar.com'un ilgili depolarına uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık gösterebilmektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinin eksiksiz ve doğru girilmesi önemlidir. 

İstanbul, Ankara ve Bursa illerinin merkez ilçelerine hafta içi ve cumartesi günleri saat 12.00’ye kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün, 12.00’den sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz ise ertesi gün Sade Pazar garantisi ile adresinize elden teslim edilir.  Eve hizmet kapsamı dışında kalan adreslere vermiş olduğunuz siparişlerin tamamı, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından teslim edilecektir.
Bayram ve resmî tatil günlerinde kargo ile teslimat yapılmamaktadır.


Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
Sadepazar.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda:
Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün yasal bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye teslim edilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.