Menü
Alışveriş Sepetiniz

Canlı Bitkiler

Marka: Sade Pazar Model: ST0052
Ada Çayı 50 gr Adaçayı yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır. Katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Kurutulmuş Ada Çayı Yaprağı (%100) Net Ağırlık: 50 gr Menşei: Türkiye Alerjen Uyarısı: Alerjen İçermemektedir. Raf Ömrü: 12 Ay..
55TL
Vergiler Hariç:55TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0054
Alıç Yaprağı Anavatanı İngiltere olan, Kuzey Avrupa başta olmak üzere Avrupa ve Asya’da yoğun olarak yayılış gösteren ve Latince adı Crataegus monogyna olarak bilinen alıç çalısının yapraklarıdır.   Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen alıç yapraklarının..
87TL
Vergiler Hariç:87TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0060
  Altın Otu 50 gr Doğada kendiliğinden yetişen altın otu bitkisinin çiçeklerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Altın Otu Çiçeği (%100) Ne..
130TL
Vergiler Hariç:130TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0055
  Aslanpençesi 50 gr Hüdayınabit aslanpençesi bitkisinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla elde edilmiştir. Işınlanmamıştır. Katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Kurutulmuş Aslanpençesi Yaprağı (%100) Net Ağırlık: 50 gr Menşei: Türkiye Alerjen Uyarısı: Alerjen İçermemektedir..
62TL
Vergiler Hariç:62TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0101
Aspir Çiçeği 50 gr Aspir çiçeklerinin tepeciklerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasından elde edilmiştir. Işınlanmamıştır. Renklendirici, katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Kurutulmuş Aspir Çiçeği Lifleri (%100) Net Ağırlık: 50 gr Menşei: Türkiye Alerjen Uyarısı: Alerjen İçermeme..
266TL
Vergiler Hariç:266TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0046
Atkuyruğu Otu 40 grAnavatanı Kuzey yarımküre olan; Avrupa, Asya ve Kuzey Afrika başta olmak üzere sert iklimli ve sulak bölgelerde yoğun olarak yayılış gösteren ve Latince adı Equisetum Arvense olan, kendine has ağır ve yoğun kokusu olan atkuyruğu bitkisinden elde edilir.  Ülkemizde kırkkili..
43TL
Vergiler Hariç:43TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0064
  Aynısefa Çiçeği 50 gr Aynısefa çiçeklerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla İçindekiler Kurutulmuş Aynısefa Çiçeği (%100) Net Ağırlık: 50 gr Menşei: Türkiye Alerjen Uyarısı: Alerjen İçermemektedir. Raf Ömrü: 12 Ay..
60TL
Vergiler Hariç:60TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0038
Ayrık Otu 50 gr Hüdayınabit ayrık otu bitkisinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır. Katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Kurutulmuş Ayrık Otu Kökü (%100) Net Ağırlık: 50 gr Menşei: Türkiye Alerjen Uyarısı: Alerjen İçermemektedir. Raf Ömrü: 12 Ay..
50TL
Vergiler Hariç:50TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0010
Biberiye Yaprağı 100 gr Anavatanı Akdeniz olan; Fransa, İtalya, İspanya, Portekiz, Yunanistan başta olmak üzere sıcak iklimlerde yoğun olarak yayılış gösteren ve Latince adı deniz şebnemi anlamına gelen Rosmarinus olan, sert ve keskin kokulu ve kendine has tada sahip biberiye yaprağıdır. ..
85TL
Vergiler Hariç:85TL
Marka: Sade Pazar Model: ST26517
  Çınar Yaprağı 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen çınar ağaçlarının yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş ..
38TL
Vergiler Hariç:38TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0097
Civanperçemi Otu 50 gr (Beyaz) Doğada kendiliğinden yetişen beyaz civanperçemi bitkisinin çiçeklerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Beyaz Civan..
48TL
Vergiler Hariç:48TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0095
  Civanperçemi Otu 50 gr (Sarı) Doğada kendiliğinden yetişen sarı civanperçemi bitkisinin çiçeklerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Sarı ..
55TL
Vergiler Hariç:55TL
Marka: Sade Pazar Model: ST00581
Çoban Çökerten Otu 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen çoban çökerten bitkisinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasınyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Çoban Çö..
41TL
Vergiler Hariç:41TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0047
  Çobançantası Otu 50 gr Doğada kendiliğinden yetişen çobançantası bitkisinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasınyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Çobançantası Otu (%100) Net Ağırlık: 50 ..
46TL
Vergiler Hariç:46TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0011
  Defne Yaprağı 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen defne ağaçlarının yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Kendine has özel bir aroması vardır. Bilhassa kırmızı et, tavuk, balık, sebze yemeklerinde aroma verici olarak k..
59TL
Vergiler Hariç:59TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0093
  Ebegümeci Çiçeği 25 gr Doğada kendiliğinden yetişen ebegümeci bitkisinin çiçeklerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Ebegümeci Çiçeği (%1..
65TL
Vergiler Hariç:65TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0061
Ekinezya Bitkisi 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen  ekinezya bitkisinin toprak üstü kısmının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla elde edilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurut..
71TL
Vergiler Hariç:71TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0051
Fesleğen Yaprağı 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen fesleğen bitkisinin yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Fes..
44TL
Vergiler Hariç:44TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0048
  Funda Yaprağı 100 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen funda bitkisinin yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş ..
57TL
Vergiler Hariç:57TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0063
Ginkgo Biloba Yaprağı 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen çok uzun ömürlü gingko biloba ağacının yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçinde..
94TL
Vergiler Hariç:94TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0069
  Gül Kurusu 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen gül çiçeğinin taç yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Sentetik aroma, renklendirici katkı ve koruyucu içermez.   ..
155TL
Vergiler Hariç:155TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0096
  Hatmi Çiçeği 20 gr (Gül Hatmi) Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen gül hatmi çiçeklerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Renklendirici, katkı ve koruyucu içermez.   İçind..
43TL
Vergiler Hariç:43TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0099
  Hibiskus 100 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen hibiskus ağaçlarının yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Kendine has ekşi bir tadı vardır. Çaylara, tatlılara doğal olarak pembe - kırmızı renk verir. Işınlanmamıştı..
136TL
Vergiler Hariç:136TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0102
Ihlamur Çiçeği 50 gr Anavatanı Kuzey Yarımküre olan; Avrupa ve Asya başta olmak üzere ılıman bölgelerde yoğun olarak yayılış gösteren ve Latince adı Tilia Cordata olan, keskin bir tadı ve kendine has aromatik bir kokusu olan ıhlamurun çiçeğidir.   Doğada kendiliğinden yetişen ıhla..
221TL
Vergiler Hariç:221TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0066
Ihlamur Yaprağı 50 grAnavatanı Kuzey Yarımküre olan; Avrupa ve Asya başta olmak üzere ılıman bölgelerde yoğun olarak yayılış gösteren ve Latince adı Tilia Cordata olan, keskin bir tadı ve kendine has aromatik bir kokusu olan ıhlamur yaprağıdır.  Doğada kendiliğinden yetişen ıhlamur ağacının..
166TL
Vergiler Hariç:166TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0053
Isırgan Otu 50 grAnavatanı Akdeniz olan, Türkiye ve Balkanlar başta olmak üzere Avrupa ve Asya’da yoğun olarak yayılış gösteren ve Latince adı “yanmak” anlamına gelen Urtica Dioca olarak bilinen oldukça ısırgan otudur. Ülkemizde dızlağan, ağdalak, dalagan, ısırgı olarak da anılmaktadır. ..
47TL
Vergiler Hariç:47TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0098
Karabaş Otu 75 gr Doğada kendiliğinden yetişen karabaş otu çiçeklerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Karabaş Otu Çiçeği (%100) Net Ağırlık: 75..
89TL
Vergiler Hariç:89TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0059
  Karahindiba 50 gr Doğada kendiliğinden yetişen karahindiba bitkisinin yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Radika, güneyik, acıgünek, çıtlık isimleriyle de bilinir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içerme..
68TL
Vergiler Hariç:68TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0009
Kekik 50 gr Geleneksel Doğada kendiliğinden yetişen kekik bitkisinin yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Geleneksel, yemeklerde en çok tercih edilen kekik türüdür. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez. &nbs..
43TL
Vergiler Hariç:43TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0121
Kiraz Sapı 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen kiraz ağaçlarının meyve saplarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Bütünlüğü bozulmamış haldedir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.  ..
48TL
Vergiler Hariç:48TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0014
Kişniş 100 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen kişniş bitkisinin tohumlarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Toz halde değildir, tane formunda tohumdur. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.  ..
51TL
Vergiler Hariç:51TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0091
Kurt Pençesi 35 gr Doğada kendiliğinden yetişen kurt pençesi bitkisinin yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Kurtpençesi Çiçeği (%10..
63TL
Vergiler Hariç:63TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0012
Kuru Nane 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen nane bitkisinin yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Kendine has aroması vardır. Yemeklerde, salatalarda, çorbalarda, cacıklara eklenebilir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kur..
54TL
Vergiler Hariç:54TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0050
Lavanta Çiçeği 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen lavanta çiçeklerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Sentetik koku, katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Lavanta Çiç..
54TL
Vergiler Hariç:54TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0062
Limon Otu 30 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen limon otu bitkisinin yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Limon Otu Y..
66TL
Vergiler Hariç:66TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0067
  Mate Yaprağı 100 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen yerba mate yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Mate Yapr..
107TL
Vergiler Hariç:107TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0056
Melisa Yaprağı 30 gr (Oğulotu)   Anavatanı Akdeniz olup, Orta Amerika, Kuzey Afrika ve Güney Asya başta olmak üzere ılıman iklimli bölgelerde yoğun olarak yayılış gösteren ve Latince adı Melissa Officinalis olan Melisa bitkisinin yapraklarından elde edilir.   Ülkemizde..
49TL
Vergiler Hariç:49TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0072
  Mercanköşk Yaprağı 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen mercanköşk bitkisinin yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kuru..
64TL
Vergiler Hariç:64TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0070
  Mersin Yaprağı 50 gr Doğada kendiliğinden yetişen mersin ağaçlarının yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Mersin Yaprağı (%100) Net Ağırlık: 50 gr ..
51TL
Vergiler Hariç:51TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0107
  Mısır Püskülü 50 gr Doğal olarak yetiştirilen mısır bitkisinin koçan üstü püsküllerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Mısır Püskülü (%100) Net Ağırlı..
62TL
Vergiler Hariç:62TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0103
Mürver Çiçeği 50 gr Doğada kendiliğinden yetişen kara mürver ağacının çiçek ve meyvelerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Mürver Çiçeği (%100) ..
70TL
Vergiler Hariç:70TL
Marka: Sade Pazar Model: ST00060
  Okaliptus Yaprağı 50 gr Doğada kendiliğinden yetişen okaliptus ağacı yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Okaliptüs Yaprağı (%100) ..
52TL
Vergiler Hariç:52TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0057
  Ökse Otu 100 gr Doğada kendiliğinden yetişen ökse otu bitkisinin yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Kurutulmuş Ökse Otu Yaprağı (%100) Net Ağırlı..
87TL
Vergiler Hariç:87TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0100
Papatya Çayı 50 gr Asteraceae familyasının üyesi olan, doğal yetiştirilmiş mayıs papatyası çiçeklerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla elde edilir. Yüzyıllardır geleneksel ve modern tıpta yoğun olarak kullanılan papatya türlerinden en yaygın kullanılan cins, Bubeççe, Kelkız çiçeği, Tıb..
67TL
Vergiler Hariç:67TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0049
Pelin Otu 50 gr Doğal yetiştirilmiş pelin otu yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Pelin Otu Yaprağı (%100) Net Ağırlık: 50 gr Menşei: Türkiye Alerj..
95TL
Vergiler Hariç:95TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0065
  Reyhan Yaprağı 50 gr Doğal olarak yetiştirilen reyhan bitkisinin yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Reyhan Yaprağı (%100) Net Ağırlık: 50 gr..
141TL
Vergiler Hariç:141TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0094
  Şahtere Otu 50 gr Doğada kendiliğinden yetişen şahtere bitkisinin yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Kurutulmuş Şahtere Otu Yaprağı (%100..
57TL
Vergiler Hariç:57TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0092
Sarı Kantaron 75 gr (demet) Doğada kendiliğinden yetişen sarı kantaron bitkisinin gövde, dal ve çiçeklerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Mevsiminde sabahın ilk ışıklarıyla toplanır. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, katkı ve koruyucu i..
127TL
Vergiler Hariç:127TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0074
  Şerbetçi Otu 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen şerbetçi otu bitkisinin yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla edle edilir.  Yalnızca mekanik öğütme işlemi görmüştür. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, k..
36TL
Vergiler Hariç:36TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0073
  Sığır Kuyruğu Otu 100 gr Doğada kendiliğinden yetişen sığır kuyruğu bitki yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Kurutulmuş Sığırkuyruğu Yaprağı (%100) N..
48TL
Vergiler Hariç:48TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0037
  Sinirli Ot 50 gr Doğada kendiliğinden yetişen sinirli ot bitkisinin gövde ve yapraklarının arındırılarak gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Sinir Otu (%100) N..
74TL
Vergiler Hariç:74TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0071
  Söğüt Yaprağı 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen söğüt ağacı yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla elde edilir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Kurutulmuş Söğ..
53TL
Vergiler Hariç:53TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0013
Yabani Kekik (Zahter) 50 gr Anavatanı Akdeniz olan; Avrupa ve Asya başta olmak üzere ılıman iklimlerde yoğun olarak yayılış gösteren ve Latince adı Thymus serpyllum olan, keskin bir tada ve kendine has aromatik bir kokusu olan yabani kekik yaprağıdır.   Ülkemizde Zahter, dağ kekiğ..
47TL
Vergiler Hariç:47TL
Marka: Sade Pazar Model: ST00031
Yasemin Çiçeği 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen yasemin bitkisinin yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla elde edilir.  Tomurcuk değildir, çiçek formundadır. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, katkı ve koruyuc..
178TL
Vergiler Hariç:178TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0068
Yeşil Çay 50 gr Anavatanı Çin ve Japonya olan; Güneydoğu Asya başta olmak üzere tropikal ikliminin görüldüğü bölgelerde yoğun olarak yayılış gösteren ve Latince adı Camellia sinensis olan, hafif kokulu olan çay çalı bitkisinin yapraklarından elde edilir.   Doğal olarak yetiştirilen..
187TL
Vergiler Hariç:187TL
Marka: Sade Pazar Model: ST2631
Yeşil Çay 75 gr Rize Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen çay yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla elde edilir.  Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Kurutulmuş Çay Yap..
134TL
Vergiler Hariç:134TL
Gösterilen: 1 ile 56 arası, toplam: 56 (1 Sayfa)