Menü
Alışveriş Sepetiniz

Tohumlar

Marka: Sade Pazar Model: ST0077
  Acı Hayıt Tohumu 100 gr Hüdayınabit acı hayıt bitkisinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Acı Hayıt Tohumu (%100) Net Ağırlık: 100 gr Menşei: Türkiye Alerjen Uyarısı..
53TL
Vergiler Hariç:53TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0017
Anason 100 gr Doğal olarak yetiştirilen anason bitkisinin tohumlarıdır. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Anason Tohumu (%100) Net Ağırlık: 100 gr Menşei: Türkiye Alerjen Uyarısı: Alerjen İçermemektedir. Raf Ömrü: 12 Ay..
132TL
Vergiler Hariç:132TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0109
Ardıç Tohumu 100 gr Doğada kendiliğinden yetişen ardıç kozalaklarından toplanan tohumların gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla elde edilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Ardıç Tohumu (%100) Net Ağırlık: 100 gr ..
59TL
Vergiler Hariç:59TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0084
  Çemen Otu Tohumu 100 gr   Suni gübresiz ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen çemen otu bitkisinin tohumlarıdır. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Çemen Otu Tohumu (%100) Net Ağırlık: 100 gr ..
38TL
Vergiler Hariç:38TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0015
  Çörek Otu Tohumu 100 gr Çörek otu (Nigella Sativa L.), düğün çiçeğigiller familyasının türü olup; yaklaşık 20-30 cm yüksekliğe ulaşabilen çiçekli ve güzel kokulu bitkinin kapsül içerisinde oluşan tohumudur.   Sade Pazar Çörek Otu Tohumu: Yerli tohum, 1. sınıf çörek otu tohumlar..
74TL
Vergiler Hariç:74TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0108
Defne Tohumu 100 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen defne tohumunun gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Defne meyvesi olarak da bilinir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Defne Toh..
43TL
Vergiler Hariç:43TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0081
Dere Otu Tohumu 100 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen dere otu bitkisinin tohumlarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Dereotu Tohu..
60TL
Vergiler Hariç:60TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0079
  Deve Dikeni Tohumu 100 gr Doğada kendiliğinden yetişen deve dikeni bitkisinin çiçeklerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Deve Dikeni Tohumu (%100) ..
83TL
Vergiler Hariç:83TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0082
Isırgan Otu 100 grAnavatanı Akdeniz olan, Türkiye ve Balkanlar başta olmak üzere Avrupa ve Asya’da yoğun olarak yayılış gösteren ve latince adı yanmak anlamına gelen Urtica Dioca olarak bilinen ısırgan otu bitkisinin tohumlarıdır. Ülkemizde dızlağan, ağdalak, dalagan, ısırgı olarak da anılm..
85TL
Vergiler Hariç:85TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0088
KAKULEAnavatanı Güneydoğu Asya olan ve en çok Hindistan’da üretimi ve tüketimi olan, zencefilgiller ailesine ait bitkinin meyveleridir. Yeşil meyvenin içerisindeki yoğun aromalı tohumları kullanılmaktadır. Canlı yeşil bir renge sahip olması tazeliğinin ve kalitesinin göstergesidir.Ülkemizde daha..
278TL
Vergiler Hariç:278TL
Marka: Sade Pazar Model: ST516781
Kara Hardal Tohumu 100 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen siyah hardal bitkisinin topraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Siya..
46TL
Vergiler Hariç:46TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0018
Keten Tohumu 250 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen keten bitkisinin tohumlarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Keten Tohumu (%100) Ne..
95TL
Vergiler Hariç:95TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0016
  Kimyon 100 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen kimyon bitkisinin tohumlarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Tohum formu bozulmamış tane kimyondur. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu içermez..
181TL
Vergiler Hariç:181TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0087
  Menengiç 100 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen menengiç ağaçlarının tohumlarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Bıttım, çitlenbik, çedene, çıtlık, çitemik, çıtımık isimleriyle de anılır. Işınlanmamıştır, doğal olarak ..
74TL
Vergiler Hariç:74TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0075
  Rezene 100 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen rezene bitkisinin tohumlarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir.  Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Rezene T..
84TL
Vergiler Hariç:84TL
Marka: Sade Pazar Model: ST516801
Sarı Hardal Tohumu 100 gr Anavatanı Akdeniz olup, Güney Avrupa, Kuzey Afrika ve Güney Asya başta olmak üzere ılıman iklimli bölgelerde yoğun olarak yayılış gösteren ve Latince adı Sinapis Arvensis olan Sarı Hardal bitkisinin tohumlarından elde edilir. Ülkemizde Acırga, Manamıh, Tüppek adla..
49TL
Vergiler Hariç:49TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0021
Susam 100 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen yerli, atalık susam tohumlarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulup öğütülmesiyle üretilmiştir.  Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, katkı ve koruyucu içermez.   İçindekiler Sus..
108TL
Vergiler Hariç:108TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0022
  Tane Karabiber 100 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen karabiber meyvelerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulup öğütülmesiyle üretilmiştir.  Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Kuru..
108TL
Vergiler Hariç:108TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0080
Tere Tohumu 100 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen tere bitkisinin tohumlarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Pembe - kırmızı bir renge, yoğun bir kokuya sahiptir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyucu iç..
52TL
Vergiler Hariç:52TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0078
Üzerlik Tohumu 100 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen üzerlik bitkisinin tohumlarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Nazar otu, ilezik otu, ilerzik otu olarak da anılır.  Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katk..
82TL
Vergiler Hariç:82TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)