Menü
Alışveriş Sepetiniz

Ahşap Ürünler

Marka: Sade Pazar Model: ST000626
Delikli Şimşir Kaşık (Büyük) Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Tava ve tencereleri çizmez. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk kullanım öncesi pamuk ile z..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST2496
Delikli Şimşir Kaşık (Küçük) Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Tava ve tencereleri çizmez. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk kullanım öncesi pamuk ile z..
57,00TL
Vergiler Hariç:57,00TL
Marka: Nu-ka Defne Essencia Model: AKSESUAR4
Buhurdanlık Buhurdanlık, uçucu ve sabit yağların hava yoluyla tüketilebilir olmasını sağlayan gereçtir. Aromaterapi ile ilgilenen herkesin ihtiyacı olabilecek ve her evde bulunması gereken evladiyelik bir üründür. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Seramik yapısı sayesinde ısıya dayanıklıdı..
234,00TL
Vergiler Hariç:234,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST0449
Şimşir Çay Kaşığı Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk kullanım öncesi pamuk ile zeytinyağı sürülüp kurutulması tavsiye ed..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST51606
Şimşir Çorba Kaşığı (Küçük) Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Yemek yerken, yemek pişirirken, sunumlarda kullanıma uygundur. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak iç..
43,00TL
Vergiler Hariç:43,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST515981
Şimşir Çorba Kepçesi (Battal) Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Tava ve tencereleri çizmez. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk kullanım öncesi pamuk ile ..
149,00TL
Vergiler Hariç:149,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST52736060
Şimşir Çorba Kepçesi (Küçük) Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Tava ve tencereleri çizmez. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk kullanım öncesi pamuk ile z..
94,00TL
Vergiler Hariç:94,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST51619
Şimşir Ölçek Kaşığı (Büyük) Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk kullanım öncesi pamuk ile zeytinyağı sürülüp kurutulması ..
52,00TL
Vergiler Hariç:52,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST51618
Şimşir Ölçek Kaşığı (Küçük) Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk kullanım öncesi pamuk ile zeytinyağı sürülüp kurutulması ..
31,00TL
Vergiler Hariç:31,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST00041
  Şimşir Ölçek Kaşığı (Mini) Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk kullanım öncesi pamuk ile zeytinyağı sürülüp kurut..
36,00TL
Vergiler Hariç:36,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST527336
Şimşir Oymalı Kaşık Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Tava ve tencereleri çizmez. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk kullanım öncesi pamuk ile zeytinyağı..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST000422
Şimşir Servis Bıçağı Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Servis ve sunumlarda tercih edilebilir. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk kullanım öncesi pa..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST51615
  Şimşir Servis Çatalı Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Tava ve tencereleri çizmez. Yemek servislerinde şık ve sağlıklı bir sunum için tercih edilebilir. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakter..
84,00TL
Vergiler Hariç:84,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST51610
  Şimşir Servis Kaşığı (Büyük) Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Tava ve tencereleri çizmez. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk kullanım öncesi pam..
127,00TL
Vergiler Hariç:127,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST51609
Şimşir Servis Kaşığı (Orta) Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Tava ve tencereleri çizmez. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk kullanım öncesi pamuk ile ze..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST51613
Şimşir Spatula (Büyük) Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Tava ve tencereleri çizmez. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk kullanım öncesi pamuk ile zeytiny..
91,00TL
Vergiler Hariç:91,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST51612
Şimşir Spatula (Kare) Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Tava ve tencereleri çizmez. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk kullanım öncesi pamuk ile zeytinya..
95,00TL
Vergiler Hariç:95,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST2311
Şimşir Bıçak Gerçek şimşir ağacından elle şekil verilerek elde edilmiştir. El yapımıdır. Yağlanmamıştır, ham haldedir. Bilhassa yeşilliklerin metalle temasında vitamin kaybına uğramasından dolayı alternatif olark tercih edilebilir. Şimşir ağacının antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barın..
80,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
Marka: Sade Pazar Model: ST000628
  Şimşir Yemek Kaşığı İçindekiler Şimşir Yemek Kaşığı Net Ağırlık: - Menşei: Türkiye Alerjen Uyarısı: - Raf Ömrü: -..
85,00TL
Vergiler Hariç:85,00TL
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)