Menü
Alışveriş Sepetiniz

Çamaşır Sodası 800 gr (Sodyum Karbonat)


Çamaşır Sodası 800 gr (Sodyum Karbonat)

Sodyum karbonattır.

Çamaşır temizliğinde kullanılabilir.

Güçlü yapısı ile temizlik ve hijyen sağlar, suyu yumuşatır, sabunun köpürmesine yardımcı olur, çamaşırlarınızın beyazlığını korumaya yardımcıdır.

Kullanım Talimatı

Bulaşık makinesi için: 1 tatlı kaşığı boraks, 1 tatlı kaşığı karbonat, 1 tatlı kaşığı çamaşır sodası ve 1 yemek kaşığı limon tuzunu karıştırın. Bulaşık makinenizin toz kısmına karışımı ekleyiniz. Bulaşıklarınızın parlaması için parlatıcı gözüne Yeşil Köpük Temizlik Sirkesi ilave edebilirsiniz. Yoğun kirli bulaşıklar için her bir üründen 1 çay kaşığı daha ilave edebilirsiniz. Karışımın üzerine deterjan haznesini dolduracak kadar Yeşil Köpük Temizlik Sirkesi ekleyin ve karışımın eridiğinden emin olun.

Çamaşır makinesi için: 2 yemek kaşığı boraks, 2 yemek kaşığı çamaşır sodası, 2 yemek kaşığı karbonat ve 1 yemek kaşığı limon tuzunu çamaşır makinenizin çamaşır bölümüne ekleyiniz. Çamaşırlarınızın yumuşaması için yumuşatıcı gözüne Yeşil Köpük Temizlik Sirkesi ekleyebilirsiniz. Önerilen kullanım miktarları 5 kg kapasiteli otomatik çamaşır makinesi içindir. Daha büyük kapasiteli makinelerde her maddeden, 6 kg çamaşır için 1/2 yemek kaşığı, 7 kg çamaşır için 3/4 yemek kaşığı daha fazla kullanılması önerilir. Önerilen kullanım miktarları normal sertlikte sular içindir. Yumuşak su ile her madde için önerilen kullanım miktarından ½ yemek kaşığı daha az, sert su ile ise ¾ yemek kaşığı daha fazla kullanılmalıdır.

 

İçeriği

Mamül Bileşimi: %100 Sodium Carbonate

Net Ağırlık: 800 gr

Menşei: Türkiye

Alerjen Uyarısı: Alerjen İçermemektedir.

Raf Ömrü: 24 Ay

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Çamaşır , Sodası , 800 , gr , Sodyum , Karbonat