Doğal, sağlıklı ve temiz ürünleri sizlere ulaştırmaktan memnuniyet duyuyoruz. Memnuniyetinizi arttırmak niyetiyle kalitemizi arttırmak için çalışıyoruz. Herhangi bir ürünümüzden veya hizmetimizden memnun kalmazsanız lütfen bizimle doğrudan iletişime geçiniz. Öneri ve istekleriniz ile hizmetimizi iyileştirmemize ve size daha iyi hizmet sunmamıza yardımcı olabilirsiniz. Bize iletisim@sadepazar.com adresine eposta göndererek veya 0850 532 09 90 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Taze veya çabuk bozulan ürünlerimizn iadesini teslimat tarihinden itibaren veya ürün üzerinde yazılı olan son kullanma tarihine kadar yedi gün içinde yapabilirsiniz. Ürünü yenisiyle değiştirilecek veya ödeme kanalınıza göre size ücret iadesi yapılacaktır. Sade Pazar ürün değişimini gerçekleştirmeden veya alacak belgesi temin etmeden önce memnun kalmadığınız ürünün iadesini talep edebilir.
Müşteri görüşlerimizi takip ederek birçok dostumuzun ürün ve hizmetlerimizden memnun kaldığını görebilirsiniz. Sizin de memnun müşterilerimiz arasına katılmanızı dileriz.