Menü
Alışveriş Sepetiniz

Zeytinler

Marka: Sade Pazar Model: ST1159
Çizik Yeşil Zeytin 700 gr Kuzey Egede, Edremitin doğal çiftlik gübresi ile, sentetik gübresiz yetiştirilen zeytinlerinden geleneksel ve doğal yöntemlerle üretilmiştir. Rafine edilmemiş tuzlu suda belirli bir süre bekletilerek olgunlaştırılmıştır. Katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Yeşi..
299TL
Vergiler Hariç:299TL
Marka: Sade Pazar Model: ST00009
  Kırma Yeşil Zeytin 700 grKuzey Ege'de, Edremit'te sentetik gübresiz ve ilaçsız tarım usullerine uygun yetiştirilen, GDO'suz zeytinlerden geleneksel ve doğal yöntemlerle üretilmiştir.Rafine edilmemiş tuzlu suda belirli bir süre bekletilerek olgunlaştırılmıştır.Limon suyu ile koruma sağlanmışt..
239TL
Vergiler Hariç:239TL
Marka: Sade Pazar Model: ST1160
Salamura Siyah Zeytin 700 grSuni gübre kullanılmadan ve ilaçsız tarım usullerine uygun olarak yetiştirilen GDOsuz zeytinlerden elde edilmiştir. Rafine edilmemiş kaya tuzlu suda bekletilip olgunlaştırılır. Limon suyu ile tatlandırılır ve doğal olarak koruma sağlanır. Renklendirici, sentetik tatl..
278TL
Vergiler Hariç:278TL
Marka: Sade Pazar Model: ST1161
  Sele Zeytin 700 grKuzey Egede, Edremitte doğal çiftlik gübresi ile, sentetik gübresiz yetiştirilen, GDO'suz zeytinlerden geleneksel ve doğal yöntemlerle üretilmiştir.Rafine edilmemiş tuzda belirli bir süre bekletilerek olgunlaştırılmıştır. Katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Sofralık D..
354TL
Vergiler Hariç:354TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)