Çamaşır Yıkama Sıvısı 1500 ml (Kokusuz)

Çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen içeriklerden üretilmiştir. SLS, fosfat, sentetik koku, SLES, GDOlu ürün, nanoteknolojik hammadde içermez. Çamaşırlarınızı doğaya zarar vermeden temizlemenize yardımcı olur.
Stok Durumu: Stokta yok
56,00

ÇAMAŞIR YIKAMA SIVISI Mamül bileşimi: %15-%30 Şeker ve Hindistan Cevizinden Elde Edilmiş Temizleyici, <%10 Ayçiçek Yağlı Sabun, <%5 Boraks, <%5 Carboxymethyl Cellulose (CMC)
Fosfat, Enzim, Parfüm ve Sentetik Temizleyici içermez.
Çamaşır temizliğinde kullanılabilir.
Boraks ile zor kirleri temizler, kötü koku oluşumunu önler.
ÇAMAŞIR YIKAMA SIVISI KULLANMA TALİMATI:5kg kapasiteli çamaşır makinesi için 1,5 kapak (60ml, 25 yıkama), 7kg için 2 kapak (80ml, 18 yıkama) sıvıyı makinenizin deterjan gözüne ilave ediniz. Daha fazla çamaşır ve sert sular için 1/3 kapak daha fazla deterjan kullanılması ve beyazların 60ºC, renklilerin 40ºC?de yıkanması önerilir. Lekeli çamaşırlarda Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı ilave edebilirisiniz.
Çok kirli ve lekeli çamaşırlarda daha iyi netice almak için makineniz Çamaşır Yıkama Sıvısı?nı alıp ısındıktan sonra en az 6 saat bekletip, durulayınız.
Çevre Bilgisi
Yeşil Köpük?ün aktif maddeleri bitkisel kökenli olup, doğada biyolojik olarak parçalanır, çevreye zarar vermez.
Ambalaj atıklarını geri dönüşüme uygun yerlere koyunuz.
TÜKETİCİNİN DİKKATİNE!
Uyarılar:En iyi sonuç için kullanım talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddeleri ile aynı yerde muhafaza etmeyiniz.

Yorumlar

Yorum yaz