Çamaşır Sodası 800 gr (Sodyum Karbonat)

stok kodu : ST0243 stok adı : ÇAMAŞIR SODASI 1kg Stok Adı:Y.Dışı : ÇAMAŞIR SODASI (1 kg) Grubu : Temizlik Ara Grubu : Çamaşır Temizliği Marka : YEŞİLKÖPÜK

Stok Durumu: Stokta
15,00

ÇAMAŞIR SODASI / Sodyum Karbonat
Mamül Bileşimi: %100 Sodium Carbonate
Çamaşır temizliğinde kullanılabilir.
Güçlü yapısı ile temizlik ve hijyen sağlar.
ÇAMAŞIR SODASI KULLANIM TALİMATI:Beyaz çamaşırlarınız için 1 yemek kaşığı* çamaşır sodası, 1 yemek kaşığı** boraks kullanabilirsiniz.
Renkli çamaşır temizliği için çamaşır makinenizin deterjan kısmına 1 yemek kaşığı* çamaşır sodası, 1 yemek kaşığı** boraks ve bir yemek kaşığı*** karbonat ilave edin.
Yoğun kirli çamaşırlar için; 1,5 yemek kaşığı* çamaşır sodası, 1,5 yemek kaşığı** boraks ve bir yemek kaşığı*** karbonat kullanmanızı tavsiye ederiz.
1 kutu çamaşır sodası 66 kez normal kirli çamaşırların çamaşır makinesi yıkamasında kullanılabilir. Önerilen dozaj miktarları 5g kapasiteli otomatik çamaşır makinesi içindir. Daha büyük kapasiteli makinelerde her maddeden, 6 kg çamaşır için + 1/6 yemek kaşığı, 7 kg çamaşır için + 1/3 yemek kaşığı daha fazla kullanılması önerilir. Önerilen dozaj miktarları normal sertlikte sular içindir. Yumuşak su ile her madde için önerilen dozaj miktarından 1/6 yemek kaşığı daha az, sert su ile ise 1/3 yemek kaşığı daha fazla kullanılmalıdır.
(*yemek kaşığı çamaşır sodası=15 gr ; **yemek kaşığı boraks=20 gr ; ***yemek kaşığı karbonat=15 gr)
TÜKETİCİNİN DİKKATİNE!
Uyarılar: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra bol su ile yıkayınız. Kullanırken eldiven giyiniz. Cilt ile temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayınız. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderiniz. Kapalı ortamda uzun süre solumayınız. Yutmayınız. Yutulması halinde doktora başvurunuz. Göz veya cilt ile temasında bol su ile yıkayınız, doktora başvurunuz. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezinin (UZEM) 114 numaralı telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetlerinin 112 numaralı telefonu arayınız. Güneş ışığından, sıcaktan ve nemden koruyunuz. Kuru ve serin yerlerde muhafaza ediniz.

Yorumlar

Yorum yaz