Menü
Alışveriş Sepetiniz

Boraks 1 kg


Boraks 1 kg

Bor, sodyum ve oksijen elementlerinden oluşan borik asit tuzudur.

Ağartıcı, temizleyici etkisi vardır.

Yüzey Temizliğinde, çamaşır ve bulaşık temizliğinde kullanılabilir.

Güçlü yapısı ile temizlik ve hijyen sağlar.

 

Kullanım Talimatı:

Boraks çamaşır, bulaşık ve yüzey temizliğinde kullanılabilir.

Çamaşır makinesi için: 2 yemek kaşığı boraks, 2 yemek kaşığı çamaşır sodası, 2 yemek kaşığı karbonat ve 1 yemek kaşığı limon tuzunu çamaşır makinenizin çamaşır bölümüne ekleyiniz. Çamaşırlarınızın yumuşaması için yumuşatıcı gözüne Yeşil Köpük Temizlik Sirkesi ekleyebilirsiniz. 1 kutu Yeşil Köpük Boraks 33 kere çamaşır makinesinde kullanılabilir. Önerilen kullanım miktarları 5 kg kapasiteli otomatik çamaşır makinesi içindir. Daha büyük kapasiteli makinelerde her maddeden, 6 kg çamaşır için +1/2 yemek kaşığı, 7 kg çamaşır için 3/4 yemek kaşığı daha fazla kullanılması önerilir. Önerilen kullanım miktarları normal sertlikte sular içindir. Yumuşak su ile her madde için önerilen kullanım miktarlarından ½ yemek kaşığı daha az, sert su ile ise ¾ yemek kaşığı daha fazla kullanılmalıdır.

Bulaşık makinesi için: 1 tatlı kaşığı boraks, 1 tatlı kaşığı karbonat, 1 tatlı kaşığı çamaşır sodası ve 1 yemek kaşığı limon tuzunu karıştırın. Bulaşık makinenizin toz kısmına karışımı ekleyiniz. Bulaşıklarınızın parlaması için parlatıcı gözüne Yeşil Köpük Temizlik Sirkesi ilave edebilirsiniz. Yoğun kirli bulaşıklar için her bir üründen 1 çay kaşığı daha ilave edebilirsiniz. Karışımın üzerine deterjan haznesini dolduracak kadar Yeşil Köpük Temizlik Sirkesi ekleyin ve karışımın eridiğinden emin olun. Bir kutu Boraks 75 kez normal kirli bulaşıkların bulaşık makinesi yıkamasında kullanılabilir.

Yüzey temizliği için: 1 litre suya 1 yemek kaşığı boraks, 1 yemek kaşığı karbonat, 2 yemek kaşığı (60 gr) arap sabunu ve yarım çay bardağı (50 ml) Yeşil Köpük Temizlik Sirkesi ekleyin. Temizledikten sonra 1 litre suya yarım çay bardağı (50 ml) Yeşil Köpük Temizlik Sirkesi ekleyerek hazırladığınız durulama suyu ile silin.

 

İçeriği

Mamül Bileşimi: %100 Disodium Tetraborate

Net Ağırlık: 1 KG

Menşei: Türkiye

Alerjen Uyarısı: Alerjen İçermemektedir.

Raf Ömrü: 24 Ay

Uyarılar

Üretim tarihi ambalajın üzerindedir ve aynı zamanda parti numarası yerine geçer. Tavsiye edilen son kullanma tarihi, açılmamış ambalaj için üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Boraks , 1 , kg