Boraks 1 kg

stok kodu : ST0244 stok adı : BORAKS 1 kg Stok Adı:Y.Dışı : BORAKS (1 kg) Grubu : Temizlik Ara Grubu : Diğer Marka : YEŞİLKÖPÜK

Stok Durumu: Stokta
18,00

Boraks 1 kg

Hakkında

Güçlü yapısıyla temizlik ve hijyen sağlar. Çamaşırda, bulaşıkta, genel yüzey temizliğinde, banyo tuvalet temizliğinde güvenle kullanılabilir.

Uyarı

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra bol su ile durulayınız. Kullanırken eldiven giyiniz. Cilt ile teması halinde bol su ile yıkayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayınız.

Ürün Kimliği
Stok No ST0244
Markası Yeşil Köpük
Ürün Adı Boraks 1 kg
İçeriği %100 Disodyum Tetraborat
Ürün Özellikleri Doğal kaynaklardan elde edilmiştir.
Saklama Koşulları Çocukların ulaşamayacağı, kuru ve direkt güneş ışığından uzak yerde muhafaza ediniz.
Ambalaj Plastik Şişe
Menşe/Ülke Türkiye
Son Kullanma Tarihi Tavsiye edilen tüketim tarihi üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.
İşletme Bilgisi Yerküre Doğal Gıda Ürünleri Ltd Şti

Yorumlar

  1. Sibel Durmaz
    Boraks ilk kullanışım. Çok tereddütlüydüm. Organik ürünler kullanıyordum ama çok pahalıydılar. Uzun zamandır araştırıyordum bu ürünleri . O kadar memnun kaldım ki . Ambalajı bile 10 numara 5 yıldız. Paketleme zaten bir harikaydı. Sizinle ve ürünlerinizle tanıştığım için çok memnunum. Dediğim gibi organik kullanıyordum ama hesaplı ne yapabilirim diye araştırmalar yapıyordum sonra amway için çok olumlu yorumlardan sonra kullandım evimde garip bir koku oluşmuştu .sonra tekrar normal kullandığım organiklere geri döndüm ama koku bir türlü gitmiyordu . Bu ürün kullandığım yerlerde o kokuyu yok etti . Her yerde kullanmak için sabırsızlanıyorum. Ne kadar teşekkür etsem az.
    26.01.2018 15:49:14

Yorum yaz