Borakslı Bulaşık Makinesi Sıvısı 1000 ml

Çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen içeriklerden üretilmiştir. SLS, fosfat, sentetik koku, SLES, GDOlu ürün, nanoteknolojik hammadde içermez. Bulaşıklarınızı, doğaya zarar vermeden temizlemenize yardımcı olur. Bir miktar sirke ile kullanmanız tavsiye edilir.

Stok Durumu: Stokta yok
48,00

BORAKSLI BULAŞIK MAKİNESİ SIVISI
Mamül bileşimi: %15-30 Glutamik Asit (Fieker eldesi) %15-20 Sodyum Bikarbonat %5-10 Sodyum Sitrat (Limon tuzu eldesi) <%8 Boraks <%5 Noniyonik Aktif Madde (Hindistan cevizi eldesi) <%5 Karboksimetil Selüloz (CMC) <%5 Sitrik Asit (Limon tuzu)
Doğal hammaddeler içerir.
Fosfat, Enzim, Parfüm ve Sentetik Temizleyici içermez.
Boraks, soda ve karbonatın temizleyici gücü ile bulaşıklarınızı temizleyin.
BORAKSLI BULAŞIK MAKİNESİ SIVISI KULLANMA TALİMATI:1 Kapak Yeşil Köpük Borakslı Sıvı Bulaşık Deterjanını bulaşık makinanızın deterjan kısmına koyunuz.
Çok kireçli sularda ve çok kirli bulaşıklarda deterjan miktarını arttırınız.
Parlatıcı olarak elma sirkesi kullanmanızı tavsiye ederiz.
TÜKETİCİNİN DİKKATİNE!
Uyarılar: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra bol su ile yıkayınız. Kullanırken eldiven giyiniz. Cilt ile temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayınız. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderiniz. Kapalı ortamda uzun süre solumayınız. Yutmayınız. Yutulması halinde doktora başvurunuz. Göz veya cilt ile temasında bol su ile yıkayınız, doktora başvurunuz. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezinin (UZEM) 114 numaralı telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetlerinin 112 numaralı telefonu arayınız. Güneş ışığından, sıcaktan ve nemden koruyunuz. Kuru ve serin yerlerde muhafaza ediniz.

Yorumlar

  1. hüsniye sargın
    Çok başarılı,yağlı kalmıyor,makinanın içi,bulaşıklar..
    01.07.2020 14:05:21
  2. Pelin Avşar
    Senelerdir memnuniyetle kulladığım bir ürün. Kendi makinemde 55 derecede yıkayarak sonuç alıyorum. Teşekkürler.
    22.11.2017 23:49:42

Yorum yaz